Свобода просить перевірити друкарню Януковича

Ольга Бондаренко
15 травня 2013р. 19:49

Свобода просить перевірити друкарню Януковича

Депутати від "Свободи" - Леонтій Мартинюк та Ірина Фаріон - попросили Генпрокурора України Віктора Пшонку  перевірити інформацію про діяльність друкарні "Новий світ", яка нібито видає книжки президента. Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі партії.

"Свободівці" просять главу ГПУ провести розслідування та з'ясувати чи має підприємство "Новий світ" документи на право друкувати книги, а також можливість підтвердити, що книжки президента Віктора Януковича таки були видані у 2011-2012 роках. Окрім цього, депутати хочуть дізнатися, чи має "Новий світ" кошти на виплату автору 15,551 мільйонів гривень на рік, яким накладом президентські книги видавались, а також яким фірмам-дистриб'юторам їх було передано для розповсюдження.

Президент України Віктор Янукович оприлюднив свою декларацію про доходи, згідно якої за 2012 рік отримав більше 15 мільйонів гривень за свої книжки.  З 2005-го по 2010 рік Віктор Янукович мав видати їх аж чотири: "Рік в опозиції. У політиці не буває остаточних перемог і поразок", "... І рік при владі. Від кризи - до економічного зростання", "Здолати шлях" і "Як Україні далі жити ". Також в його бібліографії значиться англомовний "путівник по Україні для інвесторів" Opportunity Ukraine,  написаний і виданий в 2011 році донецькою друкарнею, яка взагалі не видає книги

 

 

 

Теги: Київ , Янукович