"Свободівці" ідентифікували своїх нападників

Максим Опанасенко
16 травня 2013р. 8:15

Київські активісти і прихильники партії "Свобода", котрих протягом двох останніх тижнів спіткало вже три побиття біля власних будинків, ідентифікували своїх нападників. Про це на своєму Фейсбуці пише активіст Дмитро Резніченко.

"Вже кілька днів нашого друга Андрія переслідують невідомі: чекають біля під'їзду, ломляться в двері, тероризують дзвінками його матір і батька. Представляються то "колекторами", то "журналістами". Сьогодні зранку група небайдужих киян біля дому Андрія перестріла цих самих невідомих, упізнавши їх за описом, і трошки поговорили з ними" - пише Дмитро. І викладає їхні фотографії:


 

"Небайдужі кияни намагалися затримати двох "колекторів", викликати міліцію та подзвонити опозиційним народним депутатам. Але "колектори" не стали чекати - несподівано з'явилися ще п'ятеро, зав'язалася бійка, "колектори" втікли. Той, що з телефоном - старший. Небайдужим киянам на місці вдалося з'ясувати, що його прізвище - Ільченко, його телефон: 093 676 76 48" - пише активіст. І додає - під одягом у чоловіків була навішана різна апаратура. Тому, на простих бандитів вони не дуже схожі.

Одразу двох київських активістів-націоналістів - Володимира Карася і Євгена Мацька - побили у вівторок. Володимир - брат члена київської "Свободи" і помічника нардепа Євгена Карася. За повідомленням, його чекали троє невідомих в під'їзді будинку. У нього зламані верхня і нижня щелепи, струс мозку, порізане обличчя і три вибиті зуби. Євгена Мацька, за словами активістів, "викликали" нібито в банк - телефоном повідомили, що він має борг у 8 000 гривень. Коли хлопець вийшов з дому, то отримав удар кастетом в обличчя. Зараз юнак перебуває в лікарні зі струсом мозку і неспинною кровотечею. Лідер київських "свободівців" Андрій Іллєнко вважає це спробою фізично залякати націоналістів. "Свобода" вже передала матеріали в Генпрокуратуру.