Тролити Порошенка "Відсічі" заважали "катеринчуки"

Максим Опанасенко
16 травня 2013р. 8:27

Прихильники кандидата в мери Києва Миколи Катеринчука приєдналися до активістів громадянської мережі "Відсіч", котра у середу вимагала під штабами опозиційних партій відмовитися від ідеї висунення на цю посаду Петра Порошенка. Про це повідомляють самі активісти.

Їм це сусідство сподобалося мало. "Активістка “Відсічі” Катерина Чепура повідомила, що невдовзі після початку акції до офісу “Батьківщини” підійшла група бомжуватого вигляду людей, якими керували бритоголові хлопці з дорогими айфонами. Ця група розгорнула плакати “За Катеринчука”, “Катеринчук, а не Порошенко” тощо і намагалася приєднатися до відсічан" - цитує "Майдан" "відсічан", - "Коли ж відсічани висловили своє обурення, “закатеринчуківці” обізвали відсічан наймитами Партії регіонів".

Акцію "Відсіч" таки провела повноцінно. Активісти кажуть - жодну партію не підтримують і вже довели це цілою кампанією "Помста за розкол країни", котру проводили в різних регіонах перед парламентськими виборами. А Катеринчук, за думкою "відсічан", просто знайшов зайвий привід попіаритися.