Перемогу блогу Білозерської заберуть через скарги

Максим Опанасенко
16 травня 2013р. 10:34

Премію міжнародного конкурсу блогерів від Deutsche Welle - Ther Bobs в номінації "Кращий блог українською", котру раніше отримала правозахисниця Олена Білозерська, буде відкликана. Про це на своєму Фейсбуці написав журналіст Мустафа Найєм.

Причина - потік скарг, що почав надходити німецькому виданню від українців, що заявляли - блог Білозерської орієнтований на націоналістів і фашистів і вимоги скасувати її перемогу. Згідно з рішенням організаторів конкурсу, нагороду не отримає ніхто.

собисто я задоволена, що так сталося. Бо мене цікавить визнання українців, які мене читають, а не німців, які не читають :) Але - за державу прикро, звісно", - каже сама Білозерська, - "Антифашистам-стукачам Велика Подяка (с). Бо вони, по-перше, зробили мені такий піар, який ніякий олігарх ні за які гроші не купить, і який ніякою багаторічною самовідданою працею не заробиш. По-третє, дали нагоду порядним людям різних політичних поглядів зайвий раз продемонструвати свою порядність. Під час цього скандалу практично жодна людина від мене не відступилась".

Блог журналістки і активістки Олени Білозерської більше тижня тому визнали кращим блогом українською мовою за результатами міжнародного конкурсу The Bobs, котрий організували Deutsche Welle. Також він зайняв третє місце в світі в номінації "Найкращий блог". Україномовні блоги вперше брали участь в цьому конкурсі. Окрім Білозерської на перемогу претендували Дмитро Різниченко, Тетяна Монтян, Отар Довженко, сайти "Репортажист", Watcher та інші.