Науковець дослідив причини чоловічої зради

Максим Опанасенко
16 травня 2013р. 12:18

Науковець дослідив причини чоловічої зради

Доктор Камал Кхурана дослідив основні причини, через котрі чоловіки йдуть на подружню зраду. Про це повідомляє The Times of India.

Перше місце зайняли глобальні проблеми в родині. Якщо люди постійно сваряться, а проблеми не вирішуються, то починається процес руйнування. Пошук жінки на стороні - втеча від цих проблем. Друга причина - рутина. Чоловікам набридає все навколо і хочеться перекинути увагу на іншу жінку. Кхурана каже, що цей варіант - непоганий, бо нові стосунки і флірт на стороні лише насичують заміжжя і роблять його сильнішим.

Третє місце за сексуальними експериментами. Далі йде емоційна незадоволеність - коли чоловік перестає відчувати, що він важливий і потрібний своїй дружині. В такі моменти чоловік найчастіше шукає втіхи серед колежанок чи начальниць, бо вони цінують його досягнення. Що цікаво, серед причин є і дитячий досвід, коли чоловік з дитинства бачив зраду і вважав це нормою. Ще причиною є просте бажання розвестися і останнє місце в списку займає просте бажання бути комусь потрібним.

 

Теги: Київ