Меліхова: Земельна комісія підготувала дерибан

Максим Опанасенко
16 травня 2013р. 12:40

Близько сотні земельних питань були погоджені "з голосу" і без проектів рішень на засіданні земельної комісії Київради. Про це повідомляє прес-служба депутата Київради від "Блоку Юлії Тимошенко" Тетяни Меліхової.

"Минулого засідання, яке було скликане в терміновому порядку напередодні свят, викликало обурення те, що з голосу та без проектів рішень було внесено 10 питань. Уявіть собі, яким шоком стало останнє засідання зі своїми 100 земельними питаннями", - каже депутат. Цю інформацію підтверджує і журналіст "Свідомо", котрий був на цьому засіданні. "Перед комісією великий список питань розрізали на окремі папірці і поділили їх між 6 депутатами, котрі зачитували пропозиції і передавали головуючому. А коли питання розглядали, то головуючий називав лише кадастровий номер питання, не називаючи адреси" - каже журналіст.

Меліхова додає - Київрада готує фінальний дерибан київської землі для наступного, теоретично - останнього законного засідання. Воно має відбутися 22 травня.

Повноваження нинішньої Київради вичерпуються у травні. Вона була обрана в 2008 році, коли відбулися дострокові вибори Київради та мера. Фактично містом керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається з уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. Рада двічі "провалила" голосування за нові вибори в Києві, котрі мали в відбутися 2 червня.

Теги: Київ