Колесніченко пожалівся Табачнику на школи і мови

Максим Опанасенко
16 травня 2013р. 13:34

Народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко пожалівся міністру освіти Дмитру Табачнику на складнощі київських батьків при виборі мови навчання їхніх дітей. Таку заяву він зробив на зустрічі Міносвіти з батьками першокласників.

За його словами, деякі загальноосвітні навчальні заклади відмовляються приймати заяви у батьків щодо мови навчання їхніх дітей - всупереч нормам скандального закону про регіональні мови, котрий Рада прийняла у 2012-му. Табачник на це відповів, що проблем з цим бути не має - мова навчання визначається самими батьками, а для того, щоб змінити українську на будь-яку іншу в окремому класі (чи школі) потрібно зібрати підписи більшості батьків.

«Вважаю, що мовна багатоманітність є окрасою та гордістю України. І це прекрасно. Найважче нам всім навчитися толерантно і по-доброму співіснувати» - заявив Табачник. І попросив Департамент освіти Києва і районні управління освіти міста на своїх сайтах розмістити збір заяв батьків майбутніх першокласників за мови викладання.