У суботу можна безкоштовно поїсти в "ресторанах"

Максим Опанасенко
16 травня 2013р. 13:48

У суботу можна безкоштовно поїсти в "ресторанах"

У суботу можна буде безкоштовно поїсти ресторанної їжі ледь не в кожному куточку Києва. Таким чином місто святкуватиме День ресторанів.

Його вже традиційно відзначають у світі. Основна фішка в тому, що протягом дня будь-хто, хто відчуває в собі кулінарний талант, може готувати їжу і напої і виходити з ними на вулиці, в парки, запрошувати в свою квартиру тощо. Продавати все це охочі не можуть - лише приймати чайові. І таких охочих в Києві вже безліч - вони координуються на спеціальній сторінці у Фейсбуці.

Тож, яскраві льодяники, лимонад і карамель можна буде отримати в ресторані "Карамелька" на Нижньому Валу, 31 (067 548 43 79, з 17:00). Бургери, тапаси і холодний лимонад, або ж навіть цілу романтичну вечерю з видом на панораму міста можна буде знайти з 16:00 на Володимирській гірці. Тут вправлятимуться хлопці і дівчата, об'єднані назвою "Отакой-и". Посидіти в режимі пікніку з різного роду випічкою можна буде з 14:00 в парку Шевченка - в імпровізованому ресторані "Bread & Ed". Поїсти фалафель і хумус, лаваш і сир, тофу і гриби-гриль можна буде на Трухановому острові (на пісчаному пляжі біля пішоходного мосту). Тут готуватиме "ресторан" "Вегано Хуліо Ресторано" (0938508431 - просять дзвонити за годину до візиту і замовляти страви).

Обрати ще щось для душі і шлунку можна тут - https://www.facebook.com/RestaurantDayKiev.

Теги: Київ