В Домі кіно - прем'єра документального "Губіна"

Галина Танай
16 травня 2013р. 14:35

В Домі кіно - прем'єра документального "Губіна"

Не лякайтесь, до кишенькового російського співака Андрія Губіна цей фільм не має жодного стосунку. В п’ятницю, 17 травня, режисер Ігор Чайка представить стрічку про людину, що вже понад десять років бореться за збереження Млина Потоцького на Вінничині. На презентацію в Будинок кіно прийдуть не лише творці фільму, а й герой – Володимир Губін.

Володимиру Губіну 60, і все життя він прожив у селищі Сокілець на Вінниччині. Більше десяти років Губін бореться за збереження Млина - архітектурного твору, що звів граф Потоцький наприкінці ХІХ століття. На Млині минуло все дитинство чоловіка, тут же працював і його батько Микола Мельник. Губін упевнений: він є носієм духу Млина, що вселився у нього після пожежі. Чоловік виловлює в Бузі очерет та деревину й будує з них будиночки по берегах ріки, розвішує на деревах саморобні «вітрила». Односельці вважають Губіна диваком. Зате його обожнюють митці та його. Кажуть, що саме Губін став натхненником етнофесту «Млиноманія», який знають не лише в Україні, а й за кордоном.


Подивитись «Губіна» і поспілкуватись з авторами та героєм фільму можна в п’ятницю, 17 травня, в Будинку кіно. Показ почнеться о 18:00 вхід вільний. Приємний бонус: на вечорі презентують музичний проект "Шабаш" та їх однойменний відеокліп. Одним із творців «Шабаша» є все той же Володимир Губін.  

 

Теги: Київ , Чайка , Кіно , Губін , Млиноманія