Киянин зупинив море в підвалі

Евеліна Вишневська
16 травня 2013р. 17:10

Мешканець будинку на вулиці Червоноармійській, 32 Б, в якому затоплювало підвал - домігся через півроку від ЖЕКу заміни кранів у підвалі, пригрозивши розголосом у ЗМІ.

«Я багато разів звертався в Голосіївський ЖЕК №105, просив їх замінити крани, адже гаряча вода затоплює підвал, комунальники відповідали, що немає коштів на крани. Я сам купив їх за свої гроші: за 1087, 80 гривень, - і заніс їх в диспетчерську, знову попросивши замінити старі на нові – тоді сказали почекати коли мине зима, потім - коли закінчиться опалювальний сезон… Вже місяць, як опалення перекрили, а крани - так і не міняли. Втомившись чекати, я зателефонував начальниці ЖЕКу і сказав, що запрошу телебачення і розповім, як вони працюють. Зранку крани замінили за дві години. Але вода все ще стоїть у підвалі, за собою не прибрали навіть старі крани, а просто кинули їх збоку», - розповів мешканець будинку, Микола Мірошниченко.


 
Ось так виглядає підвал будинку, затоплений водою

Комунальники навіть не прибрали за собою, залишивши старі крани лежати поруч


Ми вирішили самі запитати в диспетчерській ЖЕКу чому так довго не міняли крани - нам відповіли, що така процедура, крани все одно б поміняли, але трішки пізніше. Також попросили не приходити кожного дня, бо є багато підвалів в ще гіршому стані, ніж підвал будинку Червоноармійської, 32 Б.

 

Теги: Київ , ЖЕК , будинок