Янукович обіцяє остаточне покращення через 5 років

Ольга Бондаренко
16 травня 2013р. 17:55

Янукович обіцяє остаточне покращення через 5 років

Президент Віктор Янукович пообіцяв покращити медичну галузь через п'ять років. Про це він заявив під час наради у Запорізькій області.

«Ми повинні з вами з року в рік ситуацію покращувати і довести її до тих норм, до яких ми прагнемо. Тобто, через п’ять років ми матимемо те, що запланували», - сказав президент. «Там, де не потрібно закривати лікарні, навіщо їх закривати, створювати незручності для жителів? У результаті таких дій медична реформа замість схвалення населенням отримує критику, але в деяких випадках цілком справедливу», - цитують гаранта на його офіційному сайті.

17 квітня депутати Київради проголосували за рішення про перетворення всіх поліклінік міста на консультативно-діагностичні центри і центри первинної медичної допомоги. Це означає, що кожна родина повинна буде обрати собі сімейного лікаря і з усіма питаннями звертатися до нього, замість походів до поліклініки. В ситуаціях, коли сімейний лікар не буде компетентний, киянин зможе звернутися за допомогою в створені на базі поліклінік Центри. Всього депутати створили 10 консультативно-діагностичних центрів і 16 центрів первинної медичної допомоги. За планами МОЗу, до 2020 року всі поліклініки країни повинні бути перетворені за таким же принципом, а українці мають лікуватися не у спеціалізованих лікарів, а у сімейних, котрих оберуть самостійно.

 

Теги: Київ , Янукович , покращення , медицина