Тимошенко вимагає покарати тюремників за брехню

Ольга Бондаренко
16 травня 2013р. 19:39

Екс-прем’єр Юлія Тимошенко звернулася до прокуратури Харківської області стосовно фальшування акту про її відмову від доставки на допит свідків у "справі Щербаня". Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив захисник екс-прем'єрки Олександр Плахотнюк.

Заява вже внесена до державного реєстру досудових розслідувань та, за словами Плахотнюка,  уже почалися перші перевірки з цього приводу. В заяві Тимошенко написано, що всі акти Пенітенціарної служби сфальшовані. "Відмову у задоволені цієї заяви я вважатиму співучастю у злочині", - написала Тимошенко.

15 травня Прес-служба Державної пенітенціарної служби заявила про те, що засуджена екс-прем'єр Юлія Тимошенко обрала масаж, замість поїздки в Київ на судове засідання в справі Щербаня, що відбувалося вдень. Європейський суд із прав людини 30 квітня визнав необґрунтованим і незаконним досудове утримання під вартою Юлії Тимошенко в рішенні по "газовій справі". Екс-прем’єра Юлію Тимошенко засудили на 7 років позбавлення волі за перевищення влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році. Зараз вона перебуває у харківській лікарні Укрзалізниці. 

 

Теги: Київ , Тимошенко