Свободівець обіцяє 5 тисяч за дані про кривдників

Ольга Бондаренко
16 травня 2013р. 20:39

"Свободівець" Євген Карась просить допомогти знайти нападників на нього та ще кількох націоналістів та обіцяє винагороду за інформацію про кривдників, розміром у 5 тисяч гривень. Про це він повідомив у Фейсбуці.

Карась виклав відео, в якому спочатку йде стисла оповідь того, що сталося, а потім - відеозапис затримання нападників, яким проте - вдалося втекти з місця подій.

Одразу двох київських активістів-націоналістів - Володимира Карася і Євгена Мацька - побили у вівторок. Володимир - брат члена київської "Свободи" і помічника нардепа Євгена Карася. За повідомленням, його чекали троє невідомих в під'їзді будинку. У нього зламані верхня і нижня щелепи, струс мозку, порізане обличчя і три вибиті зуби. Євгена Мацька, за словами активістів, "викликали" нібито в банк - телефоном повідомили, що він має борг у 8 000 гривень. Коли хлопець вийшов з дому, то отримав удар кастетом в обличчя. Зараз юнак перебуває в лікарні зі струсом мозку і неспинною кровотечею. Лідер київських "свободівців" Андрій Іллєнко вважає це спробою фізично залякати націоналістів. "Свобода" вже передала матеріали в Генпрокуратуру. Якщо ви маєте якусь інформацію, її можна надіслати на пошту: kyiv.mo.presa@svoboda.org.ua. Володимир Карась в  інтерв'ю "Свідомо" розказав, що таким чином націоналістам оголосили терор.