Пабат вже приїжджав у Київраду

Максим Опанасенко
17 травня 2013р. 8:11

Депутат Київради і лідер "Громадського активу Києва" Олександр Пабат, котрий отримав тяжкі травми внаслідок вибуху салюту у лютому, вже приїжджав у Київраду у четвер. Про це на своєму Фейсбуці пише лідер "Блоку Юлії Тимошенко" у Київраді Тетяна Меліхова.

"На Президії присутній депутат Пабат. Олександр бадьорий і рішуче налаштований на роботу. Побажала йому повного одужання. Радію, що він підтримав мою ініціативу-проект рішення заборонити непрофесіоналам користуватися піротехнічними засобами" - пише Меліхова.

Лідер фракції "Громадський актив Києва" Пабат потрапив до реанімації 2-го лютого після нещасного випадку. До цього чинною була версія, що чиновник разом з родиною за містом пробував запустити феєрверк. Ракета не загорілася, депутат нахилився подивитися і в цей момент піротехніка вибухнула. Лікувався Пабат закордоном. В інтерв'ю виданню "Вести" у травні Пабат заявив, що вибух салюту - не випадковість, а замах на нього. За словами депутата, він справді нічого не бачить, але перетворюватись на "овоча" не збирається.