Бригинець знайшов в "Сяйві" грошові мінуси

Максим Опанасенко
17 травня 2013р. 10:01

КП "Міський магазин", який розташований у приміщенні колишньої книгарні "Сяйво" на Червоноармійській, 6, працює збитково. Про це заявляє народний депутат від "Блоку Юлії Тимошенко" Олександр Бригинець, посилаючись на відповідь з мерії щодо фінансових здобутків "Сяйва".

"З відповіді на моє звернення мені стало відомо, що підприємство (створене на базі КП "Київриба" та нашвидкуруч перейменоване в КП "Комунальний магазин", яке нині координує діяльність книгарні), всупереч оптимістичним прогнозам міської влади, вийшло в новий рік з мінусовим сальдо у сумі 296,00 тис. грн." - каже Бригинець. І наводить суму прибутку, котрий мали колишні власники книгарні: "В той час як колишня книгарня "Сяйво" мала прибуток, приміром за 2009 кризовий рік, у сумі 2 млн. 400 тис. грн. та сплачувала щомісячний податок у розмірі до 600 тис. грн.". Звідки нардеп взяв останні цифри - невідомо. Самі екс-власники книгарні у 2009-2010 роках розповідали "Свідомо" про низький рівень прибутку і фінансові труднощі. Бригинець переконаний - магазин просто банкрутують, аби все ж продати приміщення в елітній частині міста.

У вересні 2009-го року Шевченкіська райрада продала книгарню приватній фірмі "Абріль-студіо", що швидко перепродало приміщення одному з депутатів Київради від "Блоку Катеринчука" - Юрію Сулизі, який є людиною депутата від «Блока Черновецького» В’ячеслава Супруненка. Він і володів приміщенням до середини 2011-го. Тоді Господарський суд ухвалив - визнати продаж історичної будівлі недійсним і передати її місту. З листопада минулого року тут працює муніципальна книгарня.