Масол: Щербаня вбив Янукович

Максим Опанасенко
17 травня 2013р. 10:31

Екс-прем'єр-міністр Віталій Масол вважає, що Євгена Щербаня вбив нинішній президент Віктор Янукович. Про це він заявив в інтерв'ю виданню gazeta.ua.

"Я, наприклад, вважаю, що Щербаня убив Янукович. Прибрав зі свого шляху. Це ж Донецьк. Я Щербаня знав. Він приходив до мене, коли я був прем’єром. Попросився бути моїм позаштатним радником. Я йому навіть перепустку видав. Він мені подобався своїми здоровими міркуваннями. І тут Щербаня убивають. Директор шахти Ампілова, якому я три будинка збудував, розказав, як цю справу зробили" - заявив Масол. Не обійшов він увагою і екс-президента Віктора Ющенка, звинувативши його у вбивстві фінансиста Вадима Гетьмана. "Вбив його Ющенко. Дружина Гетьмана на похоронах кричала: "Це ти його вбив!". А Ющенко, як завжди, робив вигляд, що нічого не помітив. А вони ж дружили. Гроші не поділили. Банк "Україна" розвалили, а там же був не один мільярд. В офшорі сто мільйонів було. Гроші, які гастарбайтерам давали, всі через "Україну" йшли" - розповів Масол.

Євген Щербань був розстріляний з автомату в аеропорту Донецька у 1996 році. У січні Генпрокуратура повідомила, що має докази причетності до організації вбивства спільно з Павлом Лазаренком Юлії Тимошенко. Судові розгляди цієї справи тривають.