Ванникова: Ющенко не вбивав Гетьмана

Максим Опанасенко
17 травня 2013р. 12:59

Речниця екс-президента Віктора Ющенка Ірина Ванникова заперечує причетність свого шефа до вбивства фінансиста Вадима Гетьмана. Про це вона написала у своєму Фейсбуці.

Про можливу причетність екс-президента до смерті Гетьмана у 1998 в інтерв'ю Gazeta.ua заявив екс-прем'єр Віталій Масол. "На щастя, власне редакція журналу «Країна» не ризикнула надати свої шпальти для спекулятивних версій колишнього урядовця стосовно загибелі відомих українських політиків та банкірів. Причиною цього, вочевидь, є їхня повна бездоказовість. Єдиною пересторогою від звернення до суду з приводу цих образливих тверджень є лише повага до віку пана Масола", - заявляє Ванникова. І додає - єдиний мотив для того, аби надати цій інформації гласність - журналістські амбіції. "Поки ці здогадки не набули широкого резонансу, мушу зауважити, що Віктор Ющенко підтримує надзвичайно теплі стосунки з родиною загиблого Вадима Гетьмана. Віктор Ющенко завжди вважав Вадима Гетьмана своїм наставником, великим другом, і глибоко шкодує з приводу його втрати", - закінчує Ванникова.

В інтерв'ю виданню gazeta.ua Віталій Масол заявив, що Євгена Щербаня вбив нинішній президент Віктор Янукович, а Вадима Гетьмана - Віктор Ющенко.

 

Теги: