Національний музей кличе малювати правду на стінах

Галина Танай
17 травня 2013р. 13:43

Національний музей кличе малювати правду на стінах

Не наважуєтесь сказати противному начальнику, коханому, друзям чи президенту все, що насправді про них думаєте? Тепер зробити це можна в Національному музеї. В суботу, 18 травня, тут стартує "Конгрес рисувальників" - три тижні всі охочі будуть розмальовувати стіни та обмінюватись посланнями. Жодних обмежень, ніякої цензури - тільки чесність з собою та іншими.

Ідея "Конгресу рисувальників" належить  польському художнику Павлу Альтхамеру. Головний задум проекту – організувати дискусію, що ведеться не словесно, а за допомогою індивідуальних образів. Говорити можуть всі: українські та закордонні художники, дизайнери, архітектори і звичайні люди. Вміти малювати необов’язково. Фарба, маркер, ручка, олівець – це теж не має значення. «Будьте ввічливими чи політнекоректними, захопленими чи обуреними, та змагайтеся з іншими у битві образів. Намалюйте свої емоції, переконання та вимоги. Скажіть правду, висловіться!» - закликають творці проекту. Ви можете писати і малювати що завгодно. Якщо вам не подобається якийсь малюнок чи коментар – можна відповісти або замалювати його. У що виллється дискусія, про що говоритимуть люди – політику, смерть, любов, мистецтво чи все це потроху – дізнаємось за три тижні.

«Конгрес рисувальників» триває з 18 травня до 8 червня. Малювати можна у шаховій залі Національного художнього музею. Участь у проекті безкоштовна. 

 

Теги: Київ , Національний музей , конгрес рисувальників