Єфремов почав зізнаватись в любові до Цісик

Галина Танай
17 травня 2013р. 14:47

Єфремов почав зізнаватись в любові до Цісик

В четвер, 16 травня, Рада двічі намагалась і не змогла ухвалити проект постанови про відзначення 60-річчя з дня народження Квітки Цісик. Коли ж після засідання журналісти поцікавились в Олександра Єфремова, за що так образили знамениту співачку, "регіонал" став прилюдно зізнаватись в любові до творчості Цісик.

За словами Єфремова, з творчим надбанням Квітки Цісик його познайомив регіонал-акордеоніст Ян Табачник. Саме Табачник приніс товаришу по партії диск Цісик. «Я его прослушал, и знаете, что я могу сказать – я стал богаче», - поділився враженнями Єфремов. І пообіцяв, що проект постанови про відзначення ювілею співачки розглянуть ще раз, на наступному пленарному засіданні.

16 травня за проект постанови про відзначення 60-річчя з дня народження Квітки Цісик проголосували 208  депутатів із необхідних 226. Домовитись змогли про відзначення 150-річчя з дня народження архітектора Владислава Городецького,  70-річчя хору імені Г.Верьовки та 100-річчя Національної музичної академії імені П.Чайковського. 

 

Теги: Київ , Цісик , Єфремов , 60-річчя