Шустер не хоче слухати Власенка по Щербаню

Ольга Бондаренко
17 травня 2013р. 15:17

Шустер не хоче слухати Власенка по Щербаню

Журналіст та ведучий Савік Шустер не дозволяє захиснику Юлії Тимошенко взяти  участь у його програмі «Шустер Live» на Інтері, присвяченій обговоренню допиту свідка у рамках «справи Щербаня». Про це «Свідомо» повідомили у прес-службі «Батьківщини».

«Частина сьогоднішньої програми Савіка Шустера буде присвячена обговоренню допиту Петра Кириченка у рамках справи Щербаня. Логічно, щоб позицію Юлії Тимошенко в цьому питанні представляла людина, яку делегує сама лідер опозиції – а це Сергій Власенко, на чому і наполягала прес-служба в розмовах з редакцією. Однак йому вкотре відмовлено в участі в обговоренні справ проти Юлії Тимошенко», - йдеться в повідомленні прес-служби. Також у «Батьківщині» закликали Шустера переглянути своє рішення і врешт дозволити Власенку висловитись в ефірі програми.

Євген Щербань був розстріляний з автомату в аеропорту Донецька у 1996 році. У січні Генпрокуратура повідомила, що має докази причетності до організації вбивства спільно з Павлом Лазаренком Юлії Тимошенко. Наразі Юлія Тимошенко перебуває у харківській лікарні Укрзалізниці, засуджена  на 7 років позбавлення волі за перевищення влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році. Європейський суд із прав людини 30 квітня визнав необґрунтованим і незаконним досудове утримання під вартою Юлії Тимошенко в рішенні по "газовій справі". 

Фото: svit24.net.