Помилувати Тимошенко просять Герої України

Ольга Бондаренко
17 травня 2013р. 17:07

Помилувати Тимошенко просять Герої України

Герої України - В'ячеслав Брюховецький, Сергій Бондарчук та Левко Лук'яненко - звернулись до президента України Віктора Януковича з проханням помилувати Юлію Тимошенко. Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі "Батьківщини".

Зокрема, Герої України висловили сподівання, що Президент ширше застосовуватиме свої конституційні повноваження щодо помилування осіб, перебування яких на свободі не становить суспільної небезпеки та є доцільним за медичними, соціальними та правовим показниками.

Європейський суд із прав людини 30 квітня визнав необґрунтованим і незаконним досудове утримання під вартою Юлії Тимошенко в рішенні по "газовій справі". Екс-прем’єра Юлію Тимошенко засудили на 7 років позбавлення волі за перевищення влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році. Зараз вона перебуває у харківській лікарні Укрзалізниці. 7 квітня президент Віктор Янукович підписав указ про помилування екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Після цього цілий ряд політиків і громадських діячів, в тому числі і глави українських церков - почали звертатися до президента з проханням помилувати і Тимошенко, але, за словами самого Януковича, це неможливо, доки йде судовий процес.

Фото: www.day.kiev.ua .

Теги: Київ , Тимошенко