Масол погрожує судом за неіснуюче інтерв'ю

Ольга Бондаренко
17 травня 2013р. 19:02

Екс-прем'єр-міністр Віталій Масол заперечує інформацію, нібито він давав інтерв'ю, в якому сказав, що до вбивства депутата Євгена Щербаня причетний Віктор Янукович та пригрозив судовим позовом. Про це він заявив у Фейсбуці.

"Дана інформація не відповідає дійсності і безумовно підлягає спростуванню. Я, Масол Віталій Андрійович, заперечую проти інформації, наведеної у вказаній статті і наголошую, що подібного інтерв’ю я не давав, під такою інформацією мого підпису ви не знайдете, бо його там не було і не могло бути. Я можу назвати це чистим політичним замовленням, спрямованим проти діючої верхівки влади. Вказане інтерв’ю не зафіксоване на жодному паперовому чи електронному носії. Кожне слово, написане журналісткою Аліною Стрижак від мого імені, є неправдивим і носить провокаційний характер", - написав Масол. Окрім цього,  екс-прем'єр нагадав, що поширення недостовірної інформації суперечить законодавству України, а також моральним принципам суспільства. "Я маю намір звертатися до суду за захистом своєї честі і гідності та спростування недостовірної інформації", - наголосив Масол.

Про причетність Януковича до вбивства Щербаня нібито йшлося в інтерв’ю виданню gazeta.ua. Євген Щербань був розстріляний з автомату в аеропорту Донецька у 1996 році. У січні Генпрокуратура повідомила, що має докази причетності до організації вбивства спільно з Павлом Лазаренком Юлії Тимошенко. Судові розгляди цієї справи тривають.

Теги: Київ , Янукович , Щербань