Долею каштанів Бріоті займеться прокуратура

Ольга Бондаренко
17 травня 2013р. 20:26

Долею каштанів Бріоті займеться прокуратура

Київська прокуратура розпочала перевірку з приводу закупівлі каштанів, висаджених на Хрещатику. Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі прокуратури.

Відповідні запити направлені до комунального об'єднання "Київзеленбуд" та головної державної фітосанітарної інспекції. "В ході перевірки витребувано тендерну документацію на закупівлю саджанців, висаджених на Хрещатику", - йдеться у повідомленні.

Національний екологічний центр 7 травня повідомив, що червоні каштани сорту “Бріоті”, висаджені на Хрещатику по 5 400 гривень за штуку, виявились звичайними білими кінськими каштанами, які мають схильність до ураження каштановою міллю і вже почали всихати. Екологи звернулись до Генеральної прокуратури України з проханням розслідувати купівлю «підробних» каштанів, на які за офіційною інформацією, з бюджету міста було виділено мільйони гривень. 10 квітня голова КМДА Олександр Попов разом із секретарем Київради Галиною Герегою, висадили понад 70 молодих каштанів Бріоті. "Київзеленбуд" повідомив про те, що місто купило для Хрещатика 289 м'ясочеревних каштанів. Вони нібито стійкіші до атак шкідників і повинні довго прикрашати місто.

 

Теги: Київ