Опозиції не дають дістатись до Києва на мітинг

Ольга Бондаренко
18 травня 2013р. 10:28

Опозиції не дають дістатись до Києва на мітинг

Опозиціонери з різних куточків України заявляють, що не можуть дістатись до Києва через раптові затримки потягів, відміну продажів квитків та зупинки міліціонерами.

Депутат від "Батьківщини" Сергій Пашинський повідомив, що 15 потягів  із опозиціонерами зупинили у різних куточках України. "Свободівець" Олександр Аронець,у свою чергу, повідомив що  у Білій Церкві величезні черги на київські маршрутки: людям повідомили, що автобусів на Київ до 11-ї години не буде. Електрички на Київ також скасовано. З Чернігова та Прилук скасовано всі рейсові автобуси, повідомив "свободівець". Людям повідомляють, що транспорт курсуватиме лише з 11-ї години. У Чернігові поблизу станцій – величезні черги пасажирів, які не можуть доїхати до столиці. Як стало відомо "Свідомо" - із затримкою на чотири години прибуде до Києва і потяг "Ужгород-Київ". Із затримкою на 5 годин прибуде поїзд "Севастополь-Київ". Координатор "Вінницької правозахисної групи" Дмитро Гройсман, зокрема, повідомив про те, що у Вінниці перестали продавати квитки на дешеві поїзди до Києва. Про це він написав у блозі на "Українській правді".

Перші повідомлення про факти перешкоджання опозиційним активістам дістатись до Києва на акцію протесту "Вставай,Україно" почали з'являтись ще у вечір п'ятниці. Тоді "Свідомо" повідомили, що активістів почали знімати з потягів, а у Запорізької області, представники Державтоінспекції розрізали номерні знаки у автобуса, який мав вирушати до Києва з активістами від "УДАРу". Вдень у Києві заплановано фінальний мітинг всеукраїнської акції "Вставай, Україно!", ініційованої опозиційними фракціями "Батьківщина", "УДАР" та "Свобода". Акція стартувала 14 березня. Цього самого дня в Києві відбудеться ініційований Партією регіонів антифашистський марш "В Європу без фашистів".

 


Теги: Київ