Укрзалізниця: Опозиціонерів затримали через міни

Ольга Бондаренко
18 травня 2013р. 10:57

В Укрзалізниці заявили, що затримання потягів з опозиціонерами в переддень акції "Вставай,Україно" було несвідоме: у затриманих потягах просто шукали снаряди років Великої Вітчизняної війни. Про це "Свідомо" повідомили в прес-службі відомства.

"Державна адміністрація залізничного транспорту вважає абсолютно безпідставними та такими, що не відповідають дійсності, заяви про свідому затримку з боку Укрзалізниці 15 поїздів дальнього сполучення  ніби-то через акції опозиційних сил, проведення яких заплановано на сьогодні, 18 травня,  у Києві", - йдеться у повідомленні прес-служби. Зокрема, поїзд "Севастополь – Київ", що був затриманий у Криму - затримали у зв’язку із проведенням пошукових робіт снарядів та мін часів Великої вітчизняної війни. "В іншому затриманому потягу "Ужгород-Київ" - перевіряли інформацію про замінування", - пояснили в "Укрзалізниці".

Зранку депутати від опозиції повідомили, що активісти з усіх куточків України не можуть дістатись до Києва через раптові затримки потягів, відміну продажів квитків та зупинки міліціонерами. Перші повідомлення про факти перешкоджання опозиційним активістам дістатись до Києва на акцію протесту "Вставай,Україно" почали з'являтись ще у вечір п'ятниці. Тоді "Свідомо" повідомили, що активістів почали знімати з потягів, а у Запорізької області, представники Державтоінспекції розрізали номерні знаки у автобуса, який мав вирушати до Києва з активістами від "УДАРу". Вдень у Києві заплановано фінальний мітинг всеукраїнської акції "Вставай, Україно!", ініційованої опозиційними фракціями "Батьківщина", "УДАР" та "Свобода". Акція стартувала 14 березня. Цього самого дня в Києві відбудеться ініційований Партією регіонів антифашистський марш "В Європу без фашистів".