Кожара назвав Тимошенко найбільшою проблемою з ЄС

Ольга Бондаренко
18 травня 2013р. 13:01

Міністр закордонних справ Леонід Кожара заявив, що питання кримінального переслідування екс-прем'єра Юлії Тимошенко є найбільш проблемним у відносинах України і Європейського Союзу. Про це він сказав в ефірі "Шустер LIVE" на телеканалі "Інтер".

"Я хочу сказати, що, насправді, сьогодні більшої проблеми України у відносинах з Європейським Союзом немає, більше того, ми могли б обговорювати десятки інших питань, але через те, що ця проблема надто політизована, ми змушені обговорювати і цю проблему так само", - зазначив Кожара.

В ефірі "Шустер Live" обговорювали, зокрема, допит свідка у "справі Щербаня", вбитого у Донецьку, 1996 року. У програмі не дозволили взяти участь захиснику Юлії Тимошенко Сергію Власенку. У січні Генпрокуратура повідомила, що має докази причетності до організації вбивства спільно з Павлом Лазаренком Юлії Тимошенко. Наразі екс-прем'єр перебуває у харківській лікарні Укрзалізниці, засуджена  на 7 років позбавлення волі за перевищення влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році. Європейський суд із прав людини 30 квітня визнав необґрунтованим і незаконним досудове утримання під вартою Юлії Тимошенко в рішенні по "газовій справі".