Україна встає вже на Софіївській площі

Максим Опанасенко
18 травня 2013р. 13:02

Україна встає вже на Софіївській площі

Колона з приблизно 10 тисячами мітингувальників, що прийшла на акцію опозиційних партій "Вставай, Україно", вже прийшла з Європейської на Софіївську площу, де, власне, і має відбутися акція.

Люди розміщуються біля пам'ятника Богдана Хмельницького під постійним контролем кількох сотень міліціонерів. Серед нардепів на мітингу присутні керівники опозиційних партій Арсеній Яценюк, Віталій Кличко і Олег Тягнибок, бютівці Сергій Терьохін, Олександр Турчинов і Ірина Луценко, "свободівці" Андрій Іллєнко і Ігор Мірошніченко. Прихильники "Свободи" марширували з велетенським червоно-чорним прапором і гаслами "Свобода прийде - порядок наведе" і традиційним "Слава Україні!Героям слава!". Симпатики "Батьківщини" скандують постійне "Юлі-волю" і "Зека на нари". Бійок і заворушень не помічено. Не було їх і на Європейській площі, де вже змонтовано сцену для проведення антифашистського маршу Партії регіонів.


 

Фінальний мітинг всеукраїнської акції "Вставай, Україно!"  ініційований опозиційними фракціями "Батьківщина", "УДАР" та "Свобода". Акція стартувала 14 березня. Цього ж дня у Києві відбудеться ініційований Партією регіонів антифашистський марш "В Європу без фашистів". Зранку депутати від опозиції повідомили, що активісти з усіх куточків України не можуть дістатись до Києва через раптові затримки потягів, відміну продажів квитків та зупинки міліціонерами. На виході зі станції "Майдан Незалежності" активіста, який ніс плакат із зображенням президента Віктора Януковича - затримала міліція.

 

Теги: Київ