Ірина Луценко:Шкода,що бачимо лише десятки тисяч

Максим Опанасенко
18 травня 2013р. 13:32

Ірина Луценко:Шкода,що бачимо лише десятки тисяч

Народний депутат від "Об'єднаної опозиції" Ірина Луценко шкодує, що бачить на акції "Вставай, Україно" лише десятки тисяч. Про це вона заявила зі сцени на Софіївській площі.

"Про бандитський режим Януковича знають мільйони людей, 80% українців. Але замість мільйонів, на жаль, ми бачимо лише десятки тисяч" - заявила Луценко, подякувавши присутнім за те, що прийшли. Ще Луценко висловила переконання, що командність і єднання опозиційних партій зможуть повернути в опозицію, що, за словами депутата, може рухатися тільки вперед. Чоловіка Ірини, екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка на мітингу немає. Ірина Луценко про нього нічого не розповіла.

Фінальний мітинг всеукраїнської акції "Вставай, Україно!"  ініційований опозиційними фракціями "Батьківщина", "УДАР" та "Свобода". Акція стартувала 14 березня. Цього ж дня у Києві відбудеться ініційований Партією регіонів антифашистський марш "В Європу без фашистів". Зранку депутати від опозиції повідомили, що активісти з усіх куточків України не можуть дістатись до Києва через раптові затримки потягів, відміну продажів квитків та зупинки міліціонерами. На виході зі станції "Майдан Незалежності" активіста, який ніс плакат із зображенням президента Віктора Януковича - затримала міліція.

 

Теги: Київ