Свободівці заявили про сльозогінну атаку

Ольга Бондаренко
18 травня 2013р. 13:45

Невідомі напали на учасників акції "Вставай, Україно!", використовуючи при цьому сльозогінний газ. Про це "Свідомо" повідомили в прес-службі "Свободи".

За словами "свободівців", напад стався в той час, коли колона активістів піднімалася вулицею Мала Житомирська. "Учасники акції спинили провокацію та відштовхали бандитів від колони у найближче подвір’я. Зараз ці особи перебувають під охороною міліції, яка на дії зловмисників від початку провокації жодним чином не реагувала", - йдеться у повідомленні. На вимогу депутата від "Свободи" Юрія Сиротюка встановити особи правопорушників  та затримати їх міліція не реагує, посилаючись на очікування прибуття автозаку.

У Києві проходить фінальний мітинг всеукраїнської акції "Вставай, Україно!"  ініційований опозиційними фракціями "Батьківщина", "УДАР" та "Свобода". Акція стартувала 14 березня. У цей же час у Києві відбуваєтьсяініційований Партією регіонів антифашистський марш "В Європу без фашистів". Зранку депутати від опозиції повідомили, що активісти з усіх куточків України не можуть дістатись до Києва через раптові затримки потягів, відміну продажів квитків та зупинки міліціонерами.