На "оновленому" ТВі заявили про тиск з боку влади

Ольга Бондаренко
18 травня 2013р. 14:04

На "оновленому" ТВі заявили про тиск з боку влади

Директор компанії «Інтерпрофіт» (продакшн ТВі) Олег Радченко заявив, що влада відновила тиск на телеканал з метою припинення його діяльності. Про це повідомили у прес-службі ТВі

За словами Радченка, Голосіївська районна податкова інспекція наказала накласти на телеканал ТВі майже півмільйонний штраф."Цей штраф є безпідставним, і ми протягом найближчих п'яти днів передамо свої обгрунтовані зауваження до податкової інспекції", - цитує слова Радченка прес-служба ТВі. На телеканалі також нагадали, що напередодні виборів до Верховної Ради на компанію вже накладався штраф у розмірі 4 мільйонів гривень. Тоді рахунки компанії були заблоковані, а проти директора каналу Миколи Княжицького було порушено кримінальну справу.

23 квітня Олександр Альтман проголосив себе новим власником ТВі, а новим гендиректором каналу призначив Артема Шевченка. Засновник ТВі Костянтин Кагаловський назвав це рейдерським захопленням. 29 квітня, 31 журналіст ТВі під будівлею телеканалу заявили про звільнення. Після цього журналісти з проекту Tender News каналу розслідували, що в Альтмана немає жодних документів, а потім редактор Кирило Лукеренко та Денис Бігус теж звільнилисяНатомість на каналі залишилися Шевченко як ведучий "Знаку оклику", Віталій Портніков з "Політклубом" та повернулася Марія Бурмака з програмою "Музика для дорослих". Також очікують Антона Мухарського, Мирославу Барчук та Андрія Бондара. Високий суд Англії прийняв рішення, яким заборонив компанії Олександра Альтмана Balmore Invest Limited проводити будь-які заходи, що можуть призвести до втрати контролю компанією Костянтина Кагаловського Wilcox над акціями телеканалу ТВі. Проте Альтман заявив, що ніякого рішення не було.