Данилюк оголосив безстрокову акцію протесту

Ольга Бондаренко
18 травня 2013р. 15:55

Данилюк оголосив безстрокову акцію протесту

Громадська організація "Спільна справа", на чолі зі своїм лідером Олександром Данилюком, оголосила безстрокову акцію протесту на Софіївській площі. Члени організації розставили намети з наліпками "Я тут не за гроші".

"Ми залишимось на Софіївській площі, розпочавши безстрокову акцію громадянської непокори з тими ж вимогами, які висунула парламентська опозиція: 1)Невідкладне проведення виборів Президента та Верховної Ради України(винятково за списками, без мажоритарних округів);
2) Негайне звільнення та реабілітація всіх політв’язнів; Ми це зробимо. Інакше нам соромно буде дивитись в очі нашим дітям", - написав напередодні Олександр Данилюк у Фейсбуці.

Фінальний мітинг всеукраїнської акції "Вставай, Україно!" ініційований опозиційними фракціями "Батьківщина", "УДАР" та "Свобода" тривав близько двох годин. На мітингу опозиціонери розказали про свою готовність висунути єдиного кандидата у президенти від опозиції на виборах 2015 року. Лідер "Батьківщини" арсеній Яценюк заявив, що це не останній мітинг народного повстання. Цього ж дня у Києві відбувся ініційований Партією регіонів антифашистський марш "В Європу без фашистів". 

Фото: "Спільна справа".

Теги: Київ , спільна справа