Міндоходи: У нас немає жодних претензій до ТВІ

Евеліна Вишневська
19 травня 2013р. 14:43

Головне управління Міндоходів немає жодних претензій до телеканалу «TВІ», а також в цьому році перевірка телеканалу не проводилась. Про це повідомляє прес-служба Міндоходів.

 «Інформація щодо безпідставного нарахування штрафних санкцій ТОВ «Інтерпрофіт» є некоректною. Податковою Голосіївського району, була проведена перевірка підприємства «Інтерпрофіт» за період 2010-2012 років згідно плану-графіку на квітень. З моменту реєстрації товариства у 2009 році документальні перевірки не проводились. Під час проведення перевірки були встановлені порушення податкового законодавства, про що складено відповідний акт від 17 травня, який того ж дня було вручено підприємству. Якщо ТОВ «Інтерпрофіт» не погоджується з висновками акту, воно має право подати заперечення до акту у встановлений законодавством термін. Заперечення розглядатиметься на засіданні комісії, на яке будуть запрошені представники ТОВ «Інтерпрофіт», - йдеться у повідомленні ДПІ. Також у відомстві зазначають, що ТОВ «Інтерпрофіт» і телеканал «TВІ» не є пов’язаними юридичними особами.

Раніше, директор компанії «Інтерпрофіт» (продакшн ТВі) Олег Радченко заявив, що влада відновила тиск на телеканал з метою припинення його діяльності.  За словами Радченка, Голосіївська районна податкова інспекція наказала накласти на телеканал ТВі майже півмільйонний штраф."Цей штраф є безпідставним, і ми протягом найближчих п'яти днів передамо свої обгрунтовані зауваження до податкової інспекції", - цитує слова Радченка прес-служба ТВі. На телеканалі також нагадали, що напередодні виборів до Верховної Ради на компанію вже накладався штраф у розмірі 4 мільйонів гривень. Тоді рахунки компанії були заблоковані, а проти директора каналу Миколи Княжицького було порушено кримінальну справу. 

Теги: ТВі