Регіонали не заплатили гроші учасникам мітингу

Евеліна Вишневська
19 травня 2013р. 16:33

Учасники антифашистського мітингу, який у суботу проходив у Києві, більше п’яти годин чекали на свої обіцяні "регіоналами" гроші, а потім перекрили трасу Київ-Житомир. Про це повідомляє Житомир.info.

"Повертаючись з акції "Вставай, Україно!", ми побачили близько 40 автобусів, люди були обурені тим, що з ними не розрахувалися. Тут були вчителі, лікарі, працівники соціальних служб. Люди просто вийшли на дорогу і перекрили рух", - депутат від "Батьківщини" Юрій Вознюк.

Фото: Житомир Інфо
Фото: Житомир Інфо

Люди перекрили трасу, після цього їм сказали, що гроші вже в таксі їдуть, потім надійшла команда роз'їжджатися по районах і велика частина автобусів виїхали, але деякі залишилися чекати гроші, їм обіцяли по 100 гривень плюс добові за участь в антифашистському мітингу, який у Києві організовувала Партія регіонів". Житомир.info став свідком того, як в машині "Жигулі» видавали гроші старшим по автобусах. Судячи по сумах, які звучали біля "каси на колесах" (5 тисяч 800 гривень, 3 тисячі 400 гривень), кожному учаснику мітингу заплатили дійсно по 100 гривень. Координував отримання грошей Геннадій Олександрович Бондаренко, представник Партії регіонів. Видача оплати за мітинг закінчилася після 22.00, після чого автобуси роз'їхалися.

Фото: Житомир Інфо
Фото: Житомир Інфо

 

Теги: мітинг