Розпочався суд над активістами «Спільної справи»

Олесь Лук'яненко
20 травня 2013р. 11:04

Шевченківський суд розпочав розгляд справи за непокору міліції активістів «Спільної справи», про це «Свідомо» повідомив лідер громадської організації Олександр Данилюк.

За словами Данилюка, заплановане засідання на 10:00  тільки-но починається.«У мене суддя Ястребов, а ще в чотирьох наших – наразі не знаю», - повідомив активіст.

Суддя Шевченківського суду Дмитро Ястребов причетний до розгляду політичних справ. Він був у колегії суддів, які судили колишнього очільника Держфінпослуг Василя Волгу, який працював в уряді Юлії Тимошенко. Цього суддю у грудні 2011-ого року Янукович своїм указом перевів з Криму до столиці. Ястребов також судив Андрія Семидідька, який вчасно не вибачився перед радником президента Андрієм Портновим за те, що назвав його рейдером. Проте Семидідько отримав виправдальний вирок. 18 травня на активістів «Спільної справи» напав Беркут та розібрав намети, які встановили активісти, маючи на меті продовжити свій протест. Данилюка разом з іншими активістами затримали,а з райвідділку його забрала швидка.

 

Теги: Київ , суд