Журналісти Захарченку: або розслідуй, або йди геть

Олесь Лук'яненко
20 травня 2013р. 12:11

Журналісти Захарченку: або розслідуй, або йди геть

Журналісти вийшли під стіни Міністерства внутрішніх справ з вимогою об’єктивного та термінового розслідування побиття журналістів 18 травня. Фотографією з мітингу поділилася у своєму фейсбуці Крістіна Бердінських.

На мітингу зараз перебуває близько 150 людей, серед них журналісти та небайдужі українці. Депутати від Батьківщини Арсеній Аваков, Леонід Ємець та Леся Оробець також прийшли підтримати мітингувальників. Мітингарі тримають плакати: "Міністре, розслідуй, або йди геть", "Бездіяльність міліції – злочин" та інші. «Заступник голови слідчого управління. Найвищий чин, який готовий відповідати на питання журналістів», - пише Оробець на своєму фейсбуці під фотографією чиновника, який вийшов до журналістів. Представник слідчого управління заявив, що ведеться слідство, а нападників вони і досі шукають, як і власник БТРу.


 

У суботу, 18 травня, журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера видання "Коммерсантъ" Влада Соделя побили біля Софійської площі. Позафракційний депутат Петро Порошенко звернувся до міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка з вимогою негайно розпочати слідство за фактом побиття представників преси. Деяких нападників журналісти вже ідентифікували - мешканці Білої Церкви Вадим Тітушко та Арсен Карпанський. Серед нападників також був голова молодіжного крила Партії регіонів у Білій Церкві Василь Бойко.

 

Теги: Київ , міліція , журналісти , мітинг