Нападники журналістів тероризували ще і вчительку

Олесь Лук'яненко
20 травня 2013р. 13:08

Нападники журналістів тероризували ще і вчительку

Рейдери, які напали на будинок київської вчительки Ніни Москаленко на Печерську та нападники на журналістів 18 травня – одні і ті ж самі люди. Про це повідомив на своєму фейсбуці активіст Дорожнього контролю Андрій Дзиндзя.

«Антифашисти з навичками рейдерів! Виділені особи нападників на Ніну Іванівну Москаленко Вчительку Ті ж самі братки які били журналістів 5 каналу на мітингу опозиції», - пише Дзиндзя.


"Арсен Капанский. Він же член партії Регіонів він же Рейдер він же Будівельник"


 

 Арсен Капанський на виборах у Верховну Раду штурмує Київський обласний Адмінсуд
Арсен Капанський на виборах у Верховну Раду штурмує Київський Адмінсуд

Капанський був помічений журналістами "Свідомо" на штурмі братками Окружного адмінсуду Києва, який вирішував хто переміг на виборах народного депутата від 90-го округу в Білій Церкві. Там судилися екс-бютівець, а нині самовисуванець Віталій Чудновський, який є нареченим сестри глави адміністрації президента Юлії Льовочкіної, та його конкурент "Свободівцець" Олександр Марченко. Суд Марченко таки програв, а Віталій Чудновський став депутатом.

У суботу, 18 травня, журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера видання "Коммерсантъ" Влада Соделя побили біля Софійської площі. Позафракційний депутат Петро Порошенко звернувся до міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка з вимогою негайно розпочати слідство за фактом побиття представників преси. Деяких нападників журналісти вже ідентифікували - мешканці Білої Церкви Вадим Тітушко та Арсен Карпанський. Серед нападників також був голова молодіжного крила Партії регіонів у Білій Церкві Василь Бойко.

Теги: Київ , мітинг , рейдери