МВС почало розслідувати бездіяльність міліціонерів

Ольга Бондаренко
20 травня 2013р. 15:10

Міністерство внутрішніх справ почало службове розслідування за фактом бездіяльності своїх співробітників під час побиття журналістів 18 травня. Про це повідомив виконуючий обов'язки начальника управління зі зв´язків з громадськістю МВС Сергій Бурлаков.

"Вже є розпорядження керівника головного управління МВС у Києві почати службове розслідування з приводу бездіяльності працівників міліції, які здійснювали охорону громадського порядку на мітингу", - сказав Бурлаков, передає "Інтерфакс-Україна". Бурлаков також наголосив, що важливо провести перевірку, що має встановити - чи могли взагалі правоохоронці припинити цей інцидент або втрутитися в нього. Окрім цього, Бурлаков повідомив, що міліція відкрила кримінальне провадження за двома статтями: "умисне легке тілесне ушкодження" та "перешкоджання законній професійній діяльності журналістів". 

Стало відомо, що рейдери, які напали на будинок київської вчительки Ніни Москаленко на Печерську та нападники на журналістів 18 травня – одні і ті ж самі люди. У суботу, 18 травня, журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера видання "Коммерсантъ" Влада Соделя побили біля Софійської площі. Деяких нападників журналісти вже ідентифікували - це мешканці Білої Церкви Вадим Тітушко, Ярослав Бринза та Арсен Карпанський. Серед нападників також був голова молодіжного крила Партії регіонів у Білій Церкві Василь Бойко. Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що не знає, чи був керівник молодих "регіоналів" з Білої Церкви разом з нападниками на журналістів. 

 


Теги: міліція , МВС , Київ