Луценко: Лабуда про покращення вже не пройде

Ольга Бондаренко
20 травня 2013р. 15:30

Луценко: Лабуда про покращення вже не пройде

Побиття людей на мітингу 18 травня є результатом розгорнутої кампанії Партії регіонів, а "лабуда про покращення" - вже не допоможе "регіоналам" під час наступних виборів у 2015-му році. Про це у "Фейсбуці" написав екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

"Як і слід було очікувати, всі їх зв'язки ведуть до Партії регіонів. Але навіть якби колега нападника не мав бейджа організатора антифашистського сходняка , а клуб "Румина" не знаходився в приміщенні міліції, а його посилання не вели до регіонала Коржа, а БТР не супроводжувала ДАІ , все одно вчорашнє привселюдне побиття простих беззахисних людей зграєю орків - результат розгорнутої кампанії ПР по черговому агресивному поділу країни на своїх та чужих", - заявив Юрій Луценко. "Те, що сталося вчора з Олею Снісарчук все рівно рано чи пізно все рівно сталося. Бо насильство - неодмінна умова того роммівського "обыкновенного (анти)фашизма", який ПР робить складовою державної політики. В їхньому штабі прекрасно розуміють, що лабуда про покращення апріорі не пройде в 2015 році. Тому там звично запустили черговий серіал поділу країни. Цього разу за принцип обрана тема Перемоги 45 року. Нічого дивного - тоталітаристи ПР були , є і лишаються вірними нащадками вусатого людожера Сталіна, який заради свого панування гнав на забій сотні тисяч.Цю ж схему організації внутріукраїнського протистояння заради продовження грабунку країни Міжгірською Сім'єю використовує і ПР", - прокоментував події 18-го травня політик та додав, що єдиним способом це зупинити - може стати тільки висунення єдиного кандидата від опозиції вже сьогодні.

У суботу, 18 травня, журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера видання "Коммерсантъ" Влада Соделя побили на очах у міліціонерів біля Софійської площі. Деяких нападників журналісти вже ідентифікували - це мешканці Білої Церкви Вадим Тітушко, Ярослав Бринза та Арсен Карпанський. Серед нападників також був голова молодіжного крила Партії регіонів у Білій Церкві Василь Бойко. У МВС вже почали розслідування, у тому числі і за фактом бездіяльності міліціонерів. 

 Фото: 062.ua.