100 журналістів вимагають Захарченка до себе

Ольга Бондаренко
20 травня 2013р. 15:54

Більше сотні журналістів підписались під зверненням до міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка з  вимогою провести особисту зустріч. Про це у "Фейсбуці" повідомив журналіст Сергій Лещенко.

Приводом до такої заяви стало обурення нападом на журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера видання "Коммерсантъ" Влада Соделя, яких побили під час мітингу 18-го травня біля Софіївської площі.


Побиття журналістів сталось 18-го травня, на очах у міліціонерів.  Вдалося встановити, що рейдери, які напали на будинок київської вчительки Ніни Москаленко на Печерську та нападники на журналістів – одні і ті ж самі людиДеяких молодиків журналісти вже ідентифікували - це мешканці Білої Церкви Вадим Тітушко, Ярослав Бринза та Арсен Карпанський. Серед нападників також був голова молодіжного крила Партії регіонів у Білій Церкві Василь Бойко. Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що не знає, чи був керівник молодих "регіоналів" з Білої Церкви разом з нападниками. Лише після того як журналісти вийшли з акцією під стіни МВС - міліція почала розслідування.

Теги: Київ , МВС , побиття , акція