Захарченко обіцяє знайти Титушка до завтра

Ольга Бондаренко
20 травня 2013р. 17:58

Захарченко обіцяє знайти Титушка до завтра

Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко на зустрічі із депутатами висловив сподівання, що нападника на журналістів Вадима Титушка знайдуть до завтра. Про це «Свідомо» повідомила директор Інституту масової інформації Вікторія Сюмар.

На зустрічі, Захарченко висловив також і версію про БТР, що давив людей у центрі міста під час мітингу 18-го травня та заїхав на Михайлівську площу в супроводі Державтоінспекторів. «Захарченко повідомив, що  Державтоінспекція супроводжувала БТР до відділку міліції, коли зафіксували адміністративне порушення руху цивільного демілітаризованого БТР без номерів», - процитувала міністра Сюмар. Окрім цього, Захарченко таки пообіцяв вийти на спілкування з журналістами у вівторок.

З самого ранку під Міністерством внутрішніх справ стояли журналісти, обурені побиттям своїх колег - журналістки 5-го каналу Ольги Сніцарчук та фоторепортера видання "Коммерсантъ" Влада Соделя - 18-го травня, на очах у міліціонерів. Журналістам вдалося встановити, що рейдери, які напали на будинок київської вчительки Ніни Москаленко на Печерську та нападники на журналістів – одні і ті ж самі люди. Деяких молодиків журналісти ідентифікували - це мешканці Білої Церкви Вадим Титушко, Ярослав Бринза та Арсен Карпанський. Серед нападників також був голова молодіжного крила Партії регіонів у Білій Церкві Василь Бойко. Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що не знає, чи був керівник молодих "регіоналів" з Білої Церкви разом з нападниками. Лише після акції журналістів - міліція почала розслідування. Незважаючи на письмове звернення близько 100 журналістів – Захарченко все ж не вийшов до них, натомість провівши зустріч на вимогу депутатів. 

 

Теги: журналісти , Сюмар , Захарченко , Київ