Чехія видаватиме багаторазові візи вже з середи

Ольга Бондаренко
20 травня 2013р. 18:22

Чехія видаватиме багаторазові візи вже з середи

Посольство Чехії в Україні з 22 травня видаватиме українцям не лише одноразові, а й багаторазові візи на туризм та лікування, терміном дії на один та два роки. Про це повідомили у Посольстві Чеської Республіки в Україні.

"Шенгенська багаторазова віза з метою туризму та лікування може бути видана за умови, що заявник доведе або обґрунтує намір часто та регулярно подорожувати, або ж у випадках, коли заявник доведе свою бездоганність і надійність, зокрема тим, що попередні шенгенські візи використав згідно з правилами", - йдеться у повідомленні Посольства. Бажаючий отримати багаторазову візу має додати до заяви копії щонайменше двох одноразових шенгенських віз або однієї багаторазової візи на 90 днів. Консульський збір за подання заявки на багаторазову візу підвищувати не будуть.

13 травня Рада міністрів Європейського Союзу затвердила посилену угоду між Україною та Європейським союзом про спрощення оформлення віз. Завдяки цьому рішенню, можливо, вже з 1 липня українці зможуть отримувати візи за спрощеною процедурою.

 

Теги: Київ , візи , Чехія