Тимошенко писатиме "правду з-за ґрат"

Ольга Бондаренко
20 травня 2013р. 18:42

Тимошенко писатиме "правду з-за ґрат"

Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вирішила вести щоденник, який оприлюднюватиметься на сторінці Інтернет-видання «Українська правда». Про це повідомили у прес-службі "Батьківщини".

«Своїми розповідями я хочу довести суспільству, що у нас немає прокурорів, міліціонерів, суддів, захисників наших прав та нашого життя. У нас є зграя шакалів, які прикривають свої злочини  погонами та використовують свою владу для позбавлення всіх нас залишку прав», - йдеться у вступній частині щоденника Тимошенко. Свої записи лідер опозиції передаватиме через захисників.  Свій щоденник Тимошенко почала з розповіді подій 15-16 травня та фальшування тюремниками офіційних документів.

Екс-прем’єра Юлію Тимошенко засудили на 7 років позбавлення волі за перевищення влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році. Зараз вона перебуває у харківській лікарні Укрзалізниці. Європейський суд із прав людини 30 квітня визнав необґрунтованим і незаконним досудове утримання під вартою Юлії Тимошенко в рішенні по "газовій справі".