Молоді регіони відхрестились від бійки на мітингу

Ольга Бондаренко
20 травня 2013р. 19:38

Активісти молодіжної організації "Молоді регіони" заперечили інформацію про причетність їхніх людей до побиття журналістів під час мітингів 18 травня. Про це "Свідомо" повідомили в прес-службі організації.

"Активісти "Молодих регіонів", у тому числі голова Білоцерківської молодіжної організації "Молоді регіони" Василь Бойко не мають жодного стосунку до побиття журналістки "5 каналу" Ольги Сніцарчук і фотографа Влада Соделя в суботу, 18 травня", - сказано в повідомленні прес-служби. Голова організації - депутат Андрій Пінчук - взагалі заперечив перебування Бойка в той день у Києві: "Ми провели внутрішнє розслідування. І я хочу заявити, що 18 травня Василя Бойка взагалі не було у Києві, він увесь день провів у місті Біла Церква на зустрічах. В жодній масовій акції 18 травня Бойко не приймав участь", - наголосив Пінчук. "Дуже прикро, коли людину безпідставно звинувачують у вчиненні злочину тільки через його схожість на фото", - додав він.

У суботу, 18 травня, журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера видання "Коммерсантъ" Влада Соделя побили біля Софійської площі. Деяких нападників журналісти вже ідентифікували - це мешканці Білої Церкви Вадим Титушко, Ярослав Бринза та Арсен Карпанський. Серед нападників також був голова молодіжного крила Партії регіонів у Білій Церкві Василь Бойко. Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що не знає, чи був керівник молодих "регіоналів" з Білої Церкви разом з нападниками. Міліція почала розслідування справи тільки після акції, проведенної журналістами під будівлею МВС. 

Теги: Київ , регіонали , Партія Регіонів , бійка , мітинг