Горіна поривається захистити побитих журналістів

Ольга Бондаренко
20 травня 2013р. 19:58

Горіна поривається захистити побитих журналістів

Депутат від Партії регіонів Ірина Горіна запропонувала свою кандидатуру в члени Тимчасової слідчої комісії, яка розслідуватиме побиття журналістів під час мітингу 18-го травня. Про це повідомили у прес-службі Партії регіонів.

Свій намір Горіна мотивувала тим, що сама нещодавно пережила подібну ситуацію: "Я сама півтора місяці тому потрапила в подібну ситуацію, коли після, здавалося б, мирного мітингу опозиції стала об'єктом силового протистояння, коли жінок-депутатів учасники мітингу закидали брилами льоду під стінами парламенту. Після цього я потрапила до лікарні. Я пройшла цей шлях, тому як ніхто інший розумію, що це таке", - наголосила Горіна.

У суботу, 18 травня, журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера видання "Коммерсантъ" Влада Соделя побили біля Софійської площі. Деяких нападників журналісти вже ідентифікували - це мешканці Білої Церкви Вадим Титушко, Ярослав Бринза та Арсен Карпанський. Серед нападників також був голова молодіжного крила Партії регіонів у Білій Церкві Василь Бойко. 2 квітня мітингуючі закидали сніжками народних депутатів Партії регіонів Ірину Бережну та Ірину Горіну, які вийшли з Верховної Ради. Міліція відкрила кримінальне провадження, за фактом хуліганства, проте винних так і не знайшли. До речі, потерпілу від бійки 18-го травня Сніцарчук також викликали на допит "по сніжкам". 

Теги: бійка , мітинг , сніжки , Горіна , Київ