Одного з нападників журналістів затримано

Олесь Лук'яненко
21 травня 2013р. 8:12

Одного з нападників журналістів затримано

Одного зі зловмисників, що брав участь у скоєнні нападу на журналістів 18 травня, затримано. Про це посилаючись на власні джерела в Міністерстві внутрішніх справ, повідомив Петро Порошенко.

Порошенко зазначив, що наказ затримувати міліції поступив через великий резонанс у суспільстві. Досі за ним велося стеження, за словами Порошенка, але його не затримували. Також інформацію про затримання підтвердила депутат від Партії регіонів в ефірі програми "Свобода слова". Вона заявила, що зловмисника вже допитали. Кого саме затримали - наразі невідомо.

У суботу, 18 травня, журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера видання "Коммерсантъ" Влада Соделя побили біля Софійської площі. Деяких нападників журналісти вже ідентифікували - це мешканці Білої Церкви Вадим Титушко, Ярослав Бринза та Арсен Карпанський. Серед нападників також був голова молодіжного крила Партії регіонів у Білій Церкві Василь Бойко. Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що не знає, чи був керівник молодих "регіоналів" з Білої Церкви разом з нападниками. Міліція почала розслідування справи тільки після акції,проведенної журналістами під будівлею МВС.