Свободівці шукають чоловіка за жорстокий напад

Олесь Лук'яненко
21 травня 2013р. 8:40

Свободівці шукають чоловіка за жорстокий напад

Свободівці просять упізнати чоловіка, який за їхніми даними може бути причетний до нападу на Володимира Карася, якого жорстоко побили невідомі біля його будинку, переплутавши з його братом - активістом Свободи Євгеном Карасем. Про це на своєму фейсбуці пише свободівець Андрій Медведько.

"Один з учасників, можливо водій групи, зайшов в гастроном неподалік мене, що б купити три маленьких фанти і одну літрову росинку", - пише Медведько. За його словами, очевидці розповіли, що цей чоловік не місцевий, бачили його вперше, і він відніс воду чоловікам в чорному.

Активіст Свободи та помічник депутата Едуарда Леонова Андрій Медведько ледь не став жертвою чергового нападу. Його друзі допомогли затримати злодіїв та сфотографували їх, а також обладнання для стеження. Врятований свободівець в інтерв’ю «Свідомо» розповів, що їм оголосили терор. Володимира Карася переплутали з його братом-активістом Євгеном та жорстоко побили в парадному його будинку. Ще одного хлопця – Євгена Мацька –  побили біля його будинку. У нього струс мозку та підозра на тріщину в черепі. На початку травня біля метро КПІ був жорстоко побитий ще один студент зі Свободи Володимир Назаренко.



Теги: Київ , Свобода