Чудновський відхрестився від відморозків

Олесь Лук'яненко
21 травня 2013р. 9:46

Чудновський відхрестився від відморозків

Позафракційний депутат Віталій Чудновський звернувся до редакції «Свідомо» з заявою про те, що він не має жодного відношення до зловмисників, які скоїли напад на журналістів 18 травня, у суботу.

«Я не маю жодного відношення до цих людей і вважаю, що вони повинні нести всю повноту відповідальності за свої дії. Під час виборчої кампанії 2012 року ці люди працювали проти мене, що видно з опублікованих фотографій», - заявив депутат. Він також додав, що наполягає на об’єктивному розслідуванні нападу, а інформація щодо його можливої причетності не відповідає дійсності.


 

На опублікованих фотографіях зображений момент, коли молодики, зокрема Арсен Капанський, не пропускає представників Свободи до приміщення суду. Молодики, силоміць виштовхували не тільки свободівців, а і спостерігачів ОПОРи. Більше того, журналісту «Свідомо» погрожували фізичною розправою в той час, коли він знімав бездіяльність міліції та «штурм» суду молодиками, що було знято журналістами 5-го каналу. Віталій Чудновський – колишній охоронець Юлії Тимошенко, а нині наречений сестри голови адміністрації президента Юлії Льовочкіної –  балотувався у 90-ому окрузі, що включав до себе виборців з Білої Церкви. Його конкурентом там був Олександр Марченко зі Свободи. Марченко стверджував, що переміг за протоколами з мокрими печатками, але суд тоді відмовився їх прийняти, та остаточно підтвердив перемогу Чудновського. Крім того, самі протоколи крізь молодиків довірені особи проносили у штанях, аби ті їх не знищили.

У суботу, 18 травня, журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера видання "Коммерсантъ" Влада Соделя побили біля Софійської площі. Деяких нападників журналісти вже ідентифікували - це мешканці Білої Церкви Вадим Титушко, Ярослав Бринза та Арсен Капанський. Серед нападників також, як стверджують журналісти, був голова молодіжного крила Партії регіонів у Білій Церкві Василь Бойко, але в організації цю інформацію спростовують. Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що не знає, чи був керівник молодих "регіоналів" з Білої Церкви разом з нападниками. Міліція почала розслідування справи тільки після акції, проведенної журналістами під будівлею МВС. Наразі депутат та бізнесмен Петро Порошенко заявив, що один з нападників вже затриманий.

 

Теги: Київ , Чудновський