Тітушко: я не бив журналістку - вона сама впала

Олесь Лук'яненко
21 травня 2013р. 10:16

Тітушко: я не бив журналістку - вона сама впала

Вадим Тітушко вирішив виправдатися в інтернеті та записав своє відео звернення, у якому стверджує, що його найняла опозиція, а журналістів він не бив.

«Це моя правда раптом мене заарештує міліція, або щось ще трапиться», - підписав відео боєць. «Наше завдання було стояти на стороні опозиціонерів, дивитися за громадським порядком", - переконує Тітушко. "Я особисто сам бачив, як ця панянка просто спіткнулася й упала. Ми із хлопцями як би підбігли, обступили її, щоб її маса людей не затоптала», - виправдовується молодик. Також він розповів, що має нормальне виховання, та якби вдарив – у неї був би синець. «Чому у неї його немає?», - запитує спортсмен.

У суботу, 18 травня, журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера видання "Коммерсантъ" Влада Соделя побили біля Софійської площі. Деяких нападників журналісти вже ідентифікували - це мешканці Білої Церкви Вадим Титушко, Ярослав Бринза та Арсен Карпанський. Серед нападників також, як стверджують журналісти, був голова молодіжного крила Партії регіонів у Білій Церкві Василь Бойко, але в організації цю інформацію спростовують. Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що не знає, чи був керівник молодих "регіоналів" з Білої Церкви разом з нападниками. Міліція почала розслідування справи тільки після акції, проведенної журналістами під будівлею МВС. Наразі депутат та бізнесмен Петро Порошенко заявив, що один з нападників вже затриманий.

 

Теги: Київ , Тітушко