Міжнародний комітет обурився побиттям журналістів

Олесь Лук'яненко
21 травня 2013р. 12:31

Міжнародний комітет з захисту журналістів обурився нападом на журналістів 18 травня та бездіяльністю міліції. Про що оприлюднив свою заяву.

Комітет вимагає розслідувати інцидент та притягти до відповідальності винних, як збоку нападників, так і міліції. "Обурює те, що таке побиття відбулося напроти головної будівлі правоохоронних органів,а офіцери, які клялися захищати закон, стояли поруч", - заявила координатор програм Комітету захисту журналістів у Європі і Центральній Азії Ніна Огнянова.

У суботу, 18 травня, журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера "Коммерсантъ" Влада Соделя побили біля Софійської площі. Деяких нападників журналісти вже ідентифікували - це мешканці Білої Церкви Вадим Тітушко, Ярослав Бринза та Арсен Карпанський. Серед нападників був і голова молодіжного крила Партії регіонів у Білій Церкві Василь Бойко. Міліція почала розслідування справи тільки після акції,проведенної журналістами під будівлею МВС. Зараз Вадима Тітушка, який був найактивнішим учасником нападу на журналістів, вже затриманий і дає свідчення. А депутат від Партії регіонів Ганна Герман звинувачує опозицію в тому, що саме вони винні в організації нападу на журналістів.

Теги: Київ , журналісти , міліція