Тягнибок заявив про прослушку його телефона

Ольга Бондаренко
21 травня 2013р. 13:39

Тягнибок заявив про прослушку його телефона

Лідер "Свободи" Олег Тягнибок вимагає від Служби безпеки України і Генпрокуратури провести розслідування факту незаконного прослуховування телефонів лідерів опозиції. Про це повідомили у прес-службі "Свободи".

За повідомленням прес-служби, факт прослуховування було виявлено під час доповіді у Верховній Раді міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка щодо інцидентів під час акції "Вставай, Україно!".  Під час свого виступу Захарченко заявив, що бронемашину на акцію "провели автомобілі лідерів опозиції", серед яких, за його словами, була і машина Тягнибока. Міністр зазначив, що Тягнибок вийшов зі свого авто на вулиці Михайлівській. Однак Тягнибок зазначив, що залишив авто на розі вулиць Богдана Хмельницького і Пушкінської. Тягнибок наголосив, що для нього цілком очевидне походження брехливої інформації, оприлюдненої Захарченком, адже у телефонній розмові з керівником Київської міськорганізації "Свобода", депутатом Андрієм Іллєнком він зазначив, що на акцію прямуватиме з Михайлівської. "Це означає, що інформацію міністру його підлеглі дають не за фактом, а за результатами незаконно підслуханих розмов. Вимагаємо від очільника Служби безпеки України розслідувати факти встановлення незаконного прослуховування телефонів народних депутатів", - наголосив Тягнибок.

Віталій Захарченко у Верховній Раді доповідав перед депутатами за бронетранспортер на мітингу 18-го травня, а також - про побиття журналістів. БТР, про який говорив Захарченко, проїхав через перекритий Київ у супроводі ДАІ. На ньому була намальована морква, а на горі сидів кролик. Військова машина почала їхати на людей, після чого обурений натовп зупинив машину та намагався її перевернути. Одного з активістів за це навіть затримала міліція. Після цього машину оточив Беркут, а водія увели від розлюченого натовпу. ДАІ тоді заявила, що військова техніка - розважальна та не загрожує людям.